People Pro

Recruitment na míru je služba, která personalistům velkých firem urychlí nábor vybraných pozic ve vysoké kvalitě. Nestíháte nábor, protože vaše firma rychle roste, řešíte budování nové pobočky, či jinou situaci, kdy potřebujete rychle přijmout nové kvalitní lidi? Staneme se vaším personalistou pro nábor na konkrétní projekt, kdy vystupujeme za vaši značku, prezentujeme jen vaši společnost a získáme pro vás nové zaměstnance.

Co Recruitment na míru znamená

Vaše značka

Vystupujeme jako členové vašeho týmu, představujeme se jménem vaší firmy, takže kandidáti nepoznají, že nejsme interní součást vašeho personálního oddělení. Budujeme vaši značku.

Najdeme a získáme vám lidi

Využijte našich bohatých zkušeností a schopností, díky kterým jsme získali pro firmy už stovky skvělých pracovníků. Jako autoři publikace o náboru zaměstnanců víme, jak na to.

Výdaje pod kontrolou

Jako externí recruitment, neboli nábor pracujeme projektově a za hodinovou sazbu. Jakmile projekt skončí nemusíte řešit ukončení pracovního místa a díky hodinové sazbě si můžete sami zvolit výši investice.

Máme řešení těchto otázek...

  • Jak rychle najít dostatek kvalitních zaměstnanců?
  • Roste vám firma pod rukama, ale nemáte dostatek pracovníků?
  • Vaše personální oddělení nemá čas nabírat nové zaměstnance v takovém množství, jaké potřebujete?
  • Chcete získat doporučení na nové lidi od svých stávajících zaměstnanců a nevíte jak?
  • Budujete novou pobočku, přitom nevíte, jak najít v regionu vhodné lidi?

Krátkodobé posílení náboru

S naším týmem se staneme se na vybraný čas vaším recruiterem na míru. Převezmeme vybrané pozice, oslovíme zajímavé kandidáty a vaším jménem je nadchneme do spolupráce s vaší společností. Nepoznají, že nejsme součástí interního týmu, takže budujete svou značku zajímavého a kvalitního zaměstnavatele. Přitom až projekt skončí, nemusíte řešit co s náboráři, které už nepotřebujete. Předem máme domluvená pravidla spolupráce a dosažením cíle zadání končí. Navíc pracujeme za hodinovou odměnu, takže máte náklady na nábor plně pod kontrolou. Recruitment na míru je moderní řešení pro progresivní firmy, které rychle rostou a budují nové pobočky.