People Pro

Poznejte aktuální skutečný stav vaší personalistiky skrze nezávislý audit. Odhalíme hrozby a příležitosti, navíc navrhneme řešení, jak vaší firmu posunout o mílový krok dopředu.

Co je to personální audit

Když se nás firmy ptají, zda jim můžeme najít obchodníka, ředitele, programátora či obsadit jinou pozici, odpovídáme, že bez personálního auditu to nejde. Nevíme, jaké je u vás prostředí, jaké lidi přesně hledáte, aby zapadli mezi kolegy a sedělo jim vaše tempo práce. Proto nejdříve realizujeme personální audit, abychom zjistili, jaká je skutečná dynamika týmu, kdo je skrytý tahoun a kdo je žábou na prameni úspěchu celého týmu, které procesy nefungují a které změny Vaši lidé přivítají. Personální audit je dokument, ze kterého můžete vycházet při změnách ve firmě.

Jaký je výstup auditu

Budeme mluvit s deseti až dvaceti vámi vybranými klíčovými lidmi z Vašeho týmu či firmy, abychom si seskládali obrázek, jak věci fungují. Využíváme znalostí psychologie a moderních typologií, které nám umožňují odhalit informace skryté pod povrchem. Z těchto informací vytváříme závěrečnou zprávu o více než dvaceti stranách, kde se dozvíte, jaké vaši lidé vnímají skutečně potíže v kolektivu a ve své práci, jak vnímají Vás, jako vedení a co s myslí o spolupracovnících a své odměně. V auditu najdete návrhy řešení, která můžete uplatit zcela samostatně a tím svůj tým výrazně posunout kupředu.

Máme řešení těchto otázek...

  • Chcete vědět, kdo má ve firmě potenciál být velký leader?
  • Odchází vám zaměstnanci a nevíte, jak situaci zachránit?
  • Cítíte, že ve vašich lidech je velký potenciál, ale nevíte, jak je rozvíjet?
  • Tušíte, že je v týmu žába na prameni, ale nevíte, kdo to je?
  • Chcete dělat změny, ale nevíte, jak na ně budou lidé skutečně reagovat?

Proč s námi spolupracovat

Praxe

Máme bohatou praxi více než desíti let v roli koučů, terapeutů a personalistů. Rozumíme tomu, co lidí říkají a co tím myslí.

Moderní přístupy

Využíváme znalostí a bohatých zkušeností moderních psychologických směrů, které nám umožňují odkrýt informace skryté pod povrchem běžné komunikace.

Řešení

Informace umíme získat, správně pojmenovat a navíc z nich vyvodit návrhy řešení, která efektivně výrazně zlepší situaci v kolektivu.