People Pro

Naše vize a poslání

Věříme, že lidé ve firmě se mohou cítit bezpečně, být angažovaní a zodpovědní na všech pozicích. Vytváříme prostředí, kde se všichni členové firemního kruhu zapojují do práce tak, aby využívali své talenty a schopnosti ve prospěch celé organizace a tedy i sebe. Realizujeme službu personálního servisu, pečujeme o personalistiku u našich klientů, abychom bezpečného a efektivního prostředí plného angažovaných lidí dosáhli.

"Kvalitní personalista jako standard v každém podnikání."

Krátká historie

Vycházíme z našich více než desetiletých zkušeností práce s lidmi. Máme za sebou zkušenosti z pozice terapeuta, kouče, personalisty a startovače projektů (Charlie), vedení týmů a hluboké empatie (Markéta).

Charlie a Markétka přichází s kompletním uceleným a především prakticky otestovaným řešením personálního servisu od A do Z a s vizí společnosti, která službu personálního servisu realizuje do co nejvíce firem. V únoru 2019 přijímáme první konzultanty a mzdovou účetní, abychom mohli naši naplnit.

Dlouhá historie

Začátek příběhu má kořeny v minulém tisíciletí. Souhra mnoha okolností vytvořila ty správné podmínky pro vznik People Pro, kterou dnes znáte.

Charlie

Vyrůstal jako syn dvou neobyčejně přemýšlivých lidí. Jeho rodiče jsou oba terapeuti a znalci mnoha vědeckých metod, přístupů a také duchovních směrů. Dětství a dospívání prožil v prostředí, které bylo zcela otevřené diskusím o smyslu života, významu lidského konání a odhalování příčin životních neštěstí. Sám se po střední škole zaměřené na podnikání a marketing věnoval několik let koučování a terapiím klientů a vedením seminářů pro dospívající na téma psychologie a osobního růstu. Protože je Charlie autorem více než osmnácti knih, které jsou zaměřené na příběhy s ponaučením, zaměřil se na marketing, kde mohl své schopnosti psát využít v praxi. Brzy přidal profesionální fotografování a natáčení videa. V tomto období se seznámil s metodami psychologie podle C.G. Junga a zaměřil se na personalistiku a rozvíjení pracovních týmů.

Markéta

Ta měla dětství zcela jiné. Že by byla personalista nikoho ani nenapadlo. Šplhala po stromech, hrála s kluky fotbal a věčně chodila s odřenými koleny, poznámkami ze školy (nebo obojím). Byla divoké dítě hlavou prorážející zdi. Nikdo by neodhadoval, že vystuduje vysokou školu zaměřenou na IT a zastane pozici nejvyšší integrátorky informačního systému pro celou Univerzitu. Vyzkoušela si v průběhu času pozice asistentky v advokátní kanceláři, stavební firmě, logistice a IT společnosti. Vedla svůj vlastní obchodní tým o více než třiceti lidech v kosmetické nadnárodní distribuční síti a nakonec, než se setkala s Charliem, zakotvila u velké IT firmy. V tomto období se seznámila s metodikou C.G. Junga a protože podle této vědy jsou s Charliem ideální doplnění, dostala od něj pozvánku na oběd, aby se seznámili.

Nápad na projekt přišel brzy

Cestou z jednání v Praze se Markéta zeptala:"Proč ti nikdo nezavolá, když si koupíš nové auto, jak se ti s ním jezdí?" V tu chvíli jim došlo, že by bylo skvělé dělat pro firmy zákaznický servis, aby podpořili loajalitu klientů firem ve svém okolí. Když však nadšeně šli službu nabídnout, zjistili, že je v administrativě firem takový nepořádek, že je potřeba na celý nápad jít od lesa. Tak vznikla služba nej Asistentka. Tedy služba sdílené asistentky pro podnikatele a manažery. Netrvalo dlouho a přišly otázky klientů, zda umí najít i jinou pozici než asistentku. Díky těmto dotazům začala vznikat metoda personálního servisu. Tři roky postupného objevování, zkoušení a vylepšování způsobu, jak vést ve firmách jakékoliv velikosti personální oddělení. V té chvíli vzniká People Pro, přichází první spolupracující lidé a celá vize dostává život a každodenní energii k tomu, abychom ji naplnili. "Kvalitní personalista jako standard v každém podnikání."