People Pro

Seznamte se s námi

Markéta Greenberg

Řízení a personalistika

Jsem praktická, mám ráda, když si můžu na výsledky práce sáhnout, když jsou vidět. Baví mě práce s lidmi, komunikace, koučování a vedení druhých k jejich skutečným cílům. Není to pokaždé jednoduché, na druhou stranu jsem vytrvalá a dostatečně svéhlavá. Vidím detaily, drobnosti, to co ostatní přehlédnou a přitom je nesmírně důležité.

Charlie Greenberg

Rozvoj firmy a vztahy s klienty

Ode mě přichází nápady, náměty, kombinace a netušené závěry. Ze všeho nejvíce mě baví, když přijdu na řešení, které ještě nikoho nenapadlo a přitom je tak snadné. Vidím věci z nadhledu, z pořádně velké výšky, odkud mému bystrému zraku neunikne ani Ň. Vidím souvislosti, umím je pojmenovat a dát do pohybu. Umím vysvětlit složité věci jednoduchým způsobem.

Mgr. Jana Vamberová

Firemní advokátka

Zákony a právo jsou oblast, kde vám mohu pomoci od přípravy pracovních smluv, přes hledání řešení nejrůznějších situací týkajících se vás a vašich zaměstnanců. Společně najdeme řešení.

Mgr. Tomáš Lerch, EFP

Ekonomický a finanční expert

Svět financí objevuji už téměř dvacet let. Ukážu vám, jak získat peníze tam, kde byste je nehledali a jak ušetřit tam, kde máte pocit, že už šetříte dost. Většinou jde najít další možnost, jak ušetřit nebo vydělat víc.

PhDr. Daniela Juráňová

Koučka a terapeutka

Na mapách lidských životů už čtvrt století pomáhám s navigací. Zviditelňuji překážky v přirozeném vývoji událostí a odhaluji prvotní příčiny problémů. Odvážným ukazuji jiné úhly pohledu, individuální směrovky a nové možnosti řešení složitých osobních křižovatek.