People Pro

Happiness management je stále častěji využíván firmami, které chtějí udržet své zaměstnance angažované, spolupracující a ochotné posouvat firmu kupředu k vytyčeným cílům. Tato forma vedení firemní kultury obsahuje workshopy, teambuildingy, konzultace, hry a řešení konfliktních situací. Jsme váš externí happiness manager.

Co externí happiness management znamená

Nadšení týmu

Už tím, že se začneme věnovat vašim lidem, že se dozvědí, jak na ně myslíte a máte zájem o jejich pohodu v práci, o jejich nápady a o ně samotné, se zvedna kvalita práce výrazně vzhůru.

Rozvoj talentů a vztahů

Ukážeme vašim lidem, kde mají své skutečné talenty, které stojí za to rozvíjet. Díky tomu budou dělat práci ze svých silných stránek. Tím zlepší svou komunikaci a vztahy na pracovišti budou skvěle fungovat.

Akce a aktivity

Připravíme pro vaše lidi akce a workshopy, kde si zvyknou na důležitost spolupráce s druhými, získají funkční nástroje pro komunikaci s klienty i kolegy a rozvinou dovednost zvládat strestové situace na jedničku.

Máme řešení těchto otázek...

  • Lidé ve firmě jsou neangažovaní, nemají chuť pracovat a tvořit?
  • Odchází vám zaměstnanci a neumíte to zastavit?
  • Cítíte, že ve vašich lidech je velký potenciál, ale nevíte, jak ho rozvíjet?
  • Vaše personální oddělení nemá čas věnovat se vytváření skvělé atmosféry ve firmě?
  • Chcete získat doporučení na nové lidi od svých stávajících zaměstnanců a nevíte jak?

Proč s námi spolupracovat

Úspora vašich peněz

Práci se současnými lidmi docílíte vyšší produktivity práce, méně odchodů zaměstnanců, méně zaškolování, méně začátečnických chyb = velká úspora.

Zkušenosti

Máme 10 let aktivních zkušeností z oboru personalistiky. Máme za sebou roky práce v roli terapeuta, personalisty, recruitera a manažera. Lidem rozumíme.

Akčnost

S námi začíná akce okamžitě. Nemusíte na nic dlouhosáhle čekat. Pustíme se do práce a dáme Vašim lidem to nejlepší, co umíme, známe a používáme v každodenní praxi.